WYKAZ ULIC DZIELNICOWI URSYNÓW

Wykaz dzielnicowych według ulic Ursynów

Data publikacji 02.06.2020

>>>KLIKNIJ W WYBRANĄ ULICĘ A UZYSKASZ INFORMACJĘ O TWOIM DZIELNICOWYM<<<

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z APLIKACJI "MOJA KOMENDA"

MOŻNA JĄ POBRAĆ BEZPŁATNIE

TU

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altconnect.android.mk&hl=pl

https://itunes.apple.com/pl/app/moja-komenda/id919504159?l=pl&mt=8

6 Sierpnia

Herbsta

Marabuta

Rodowicza " Anody" 6

Achillesa

Herbsta 1

Marco Polo

Rodowicza " Anody"

Rodziny Ulmów 1-9 i 2-24

Agaty cała

Hirszfelda 1-11; 2-18

Maryli

Roentgena 12-46

Akustyczna

Hołubcowa 1-51; 2-54

Maślaków 1,2

Roentgena 1-45

Albatrosów

Hołubcowa 53-77; 56-78

Mazura 2 i 8, 1-5

Rolna

Alternatywy 1-7, 4-6

Ibisa

Mączeńskiego 2-8, 1-9

Romera

Amundsena 1-3,4

Imbirowa 1-5, 2-8

Meander 1-23, 2-22

Romera 4

Anyżkowa

Indycza

Melodyjna

Romockiego "Morro"  1-17 i 2-24

Arachidowa 11

Iwanowa-Szajnowicza 1

Menueta 1-23, 2-20

Rondo Dereniowa

Arbuzowa 92-116

Jagielska

Mewy

Rondo Krahelskiej Krystyny

Arctowskiego

Janowskiego

Mielczarskiego 1-9, 2-10

Rosnowskiego

Arkadowa

Jarząbków

Migdałowa 1-35, 2-14

Rosoła 24-50

Artystów

Jaskółcza 3-35, 4

Miklaszewskiego 1-13, 2-16

Rosoła 58-68

Bacewiczówny Grażyny 1-7, 2-8

Jastrzębia

Moczydłowska (nr nieparzyste) i 6-10

Rosoła 61 -61C

Baletowa 1-172, 2-171

Jastrzębowskiego 22-24

Modelowa 1-21, 2-20

Rosoła 7-17; 10-22

Bartoka Beli

Jaworowa 1-53, 2-46

Modraszki

Roztoki

Barwna

Jemiołuszki

Mortkowicza

Rumby

 Batystowa 1A-1G, 2-10E

Jerzyka

Muchomora 1,3,5

Rybałtów 1-31, 10-20

Bażancia

Jeziorki

Muzyczna

Rybitwy

 Bekasów

Jeża

Mysikrólika

Rydzowa 1

Belgradzka 4-22

Jeżewskiego 3-11A

Na Przyzbie 1-3

Rysy

Belgradzka 3

Kabacka 2

Na Uboczu 3-9, 2-26

Rzekotki

Belgradzka 44-48

Kabacki Dukt 1-11, 2-18

Nawłocka

Samby

Belgradzka 50-52

Kadryla

Nowoczesna 1-7, 2-10

Samsonowska

Białej Wody

Kajakowa

Nowoursynowska 139-153; 102-180

Sarabandy

Białogońska

Kakaowa

Nowoursynowska 161-171

Sengera 3-13, 4-26

Białozora

Kanarkowa

Nowoursynowska 25-41; 20-72

Serenady

Bociania

Kapeli

Nowoursynowska 87-137

Sępa-Szarzyńskiego

Boczniaków

Karczunkowska

Nowy Służewiec

Skwer Muzyki Węgierskiej

Kardasia "Orkana"

Bogatki

Karmazynowa

Nugat 3-9, 2-8

Skwer Złotówki

Boglarczyków

Karnawał 1/3-35, 32A-34A

Nutki

Słonki

Bokserska 1-77

Kasztanowa Aleja

Oberka 1-39

 

Borsuka Karola

Katarynki

Okaryny

Solistów

Braci Wagów 1,11 i 13

Kazury

Olczyska 03 I

Sosnowskiego

Braci Wagów 2-22

Kądziołeczki

Orfeusza

Sotta Kazimierza 1-17

Bronikowskiego 1-55 2-22

Kiedacza 1-37, 2-34

Organistów

Sójki

Bulwarowa 1-27, 2-6

Kiepury 36-54

Ornak 1-21, 2-22

Sporna

Buszycka

Klarnecistów

Orszady 1

Stokłosy

Chłapowskiego

Klubowa

Osmańska 05 II

Stryjeńskich 1-19, 6-10

Chodzonego

Kłobucka

Pachnąca 1-93

Strzeleckiego 1-5, 2-8

Chóralna

Kobuza

Panoramiczna 1-15

Surowieckiego 2-12C

Cichej Wody 1-13, 2-10

Kobzy

Papuzia

Symfonii

Ciszewskiego 15

Kogucia

Perkalowa

Synogarlicy

Ciszewskiego 3,5,7

Kokosowa 3-5, 34

Pasaż Natoliński 46

Szczuki 1,2-4

Cmentarna cała

Kolbaczewska

Pasaż Stokłosy

Szolc-Rogozińskiego 1; 2

Cybisa

Kolibrów

Pasaż Ursynowski 5-11

Szolc-Rogozińskiego 3-21; 4-14

Cymbalistów

KEN 95-105

Pasaż Ursynowski 1-3

Szopienicka

Cynamonowa 2

KEN 84-98

Paszkiewicza

Sztajerka

Cynamonowa 1-21b

KEN 14

Pawlaczyka 1-5, 2-6

Szumiąca

Cynamonowa 41-47

KEN 60

 

Pelikanów

Św. Kolbego Maksymiliana

Cyrhli

KEN 18-26

Perkoza

Świątkowskiego

Czapli

KEN 36-36A

Perlicza

Taborowa

Czarkowskiego

KEN 46-54

Piecuszka

Taneczna

Czempińska 1-7, 2-10

KEN 11-21

Pietraszewicza 1-11

Tango 17-71, 12-94

Czerwonych Wierchów

KEN 47-49

Pięciolinii

Telekiego Pala 8-12

Czterech Wiatrów

KEN 53-61

Pięciu Stawów 1-7, 2-10

Teligi 1-5 i 2-8

Czysta

KEN 81-85

Pileckiego 63-91

Tramblanki

Czyżyka

KEN bez nr

Pileckiego 122

Transportowców

Dawidowska

Koncertowa

Pileckiego 101-111

Trele

Dembego 3-9; 6-14

Kondracka

Pileckiego 104-116

Trombity

Trufle

Dembego 17-23, 18-30

Koński Jar

Pileckiego 130, 130a i  132

Tukana

Dembowskiego

Kopcińskiego 1-9, 4-18

Pistacjowa 7-13

Turkawki

Dereniowa 1-13

Kormoranów

Plac Keresztes Fischera Ferenca

Uczonych

Dereniowa 2-8

Korowodu

Plac Wielkiej Przygody

Uhrocie

Dereniowa 52/54

Kostki-Napierskiego

Plakatowa 5-17

Urwisko 1-19, 2-24

Dolina Służewiecka

Kotylion

Pląsy 3-27, 10-24

Ustronie

Drumli

Kozaka

Pliszki

Villardczyków 1-31, 2-12

Drzemlika

Koźlaków

Pasaż Imieliński

Waksmundzka

Dumki

Kórnicka

 

Walczyka

Dunikowskiego

Kraski

Płaskowickiej

Wantule

Dybowskiego  1-7

Krasnowolska

Płaskowickiej 40-46

Wańkowicza 1,5,7, 2-6

Dzierzby

Kretonowa 1-88

Pod Lipą 1A-1D, 2-8

Warchałowskiego 1-13

Dzwonnicza

Krzesanego

Pod Strzechą 5-7, 4-8

 

Dźwiękowa

Kukułki

Podgrzybków

Wąwozowa 1-11

Ekologiczna 1-17, 4-28

Kujawiaka cała

Polaka Benedykta 1-7, 2-2a

Wąwozowa 2-8

Elegancka 1-37, 4-8

Kulisiewicza

Poleczki 1-23

Wąwozowa 17-35

Elegijna

Kuny

Polinezyjska 1-7, 2-12

Wąwozowa 18-36

Eurydyki

Kurantów

Polnej Róży 1-9, 2/4-6

Wczasowa

Fanfarowa

Kurkowa

Poloneza 1-9, 2/4-6

Welwetowa

Farbiarska

Kuropatwy 2-50

Polskie Drogi

Wełniana 2-12

Flamenco

Lachmana 1-7, 2-6

Pozytywki

Wełniana 24-30

Fosa 3-43

Lalewicza

Półksiężyca 1-29, 2-30

Wesoła

Kilara

Lambady

Prawdziwka 2-30

Wędrowców

Gajdy

Lanciego 1-19, 2-12a

Przy Bażantarni 3

Wilczy Dół 1-5, 4

Galopu

Lasek Brzozowy 2-14

Przy Bażantarni 2-8

Wiolinowa

Gandhi Indiry

Lelka

Przy Bażantarni 10

Wodzirejów

Gandhi Indiry 35

Leśna

Przy Bażantarni 11-13

Wokalna

Gandhi Indiry 11-25

Leśna 1A

Przy Grobli 11

Wrzosowisko 1-21, 2-20

Gandhi Indiry  6-14

Letniskowa 2-24

Przybylskiego

Wyczółki 7-21, 16

Garłaczy

Liptowska

Puchaczy

Wyścigowa Aleja cała

Gawota

Lisi Jar 2-8

Puchalska

Za Łąkami 1-7

Gąsek 5-93

Litworowa

Puławska 266-348

Załogi Samolotu „Kościuszko"

Gęsickiego "Juno"

Lokajskiego

Puławska 350-558/560

Zamiany

Giewont

Ludwinowska

Puławska 451-621B

Zaolziańska

Głęboka

Łagiewnicka

Puławska 359-441

Zaorskiego

 

Łasicy

Puławska 303

Zaruby Jerzego 9-15, 2-12

Głuszca

Łączyny

Pustułeczki 33-47; 22A-40

Zatorze

Gogolińska 1-39, 2-42

Ługi

Pustułeczki 3-27D; 4-22; 32

Zawadowskiego

Goryczkowa

Łukaszczyka

Puszczyka

Zięby

Gruchacza

Magellana 1-11, 2-14

Puzonistów

Zimorodka

Grzegorzewskiej 1-13, 2-10

Magury

Pyszniańska

Złoty Róg

Grzywaczy

Makolągwy

Mączeńskiego

Raabego Henryka

Rataja Macieja

Zoltana Balo

Gutta Romualda 1; 2-6

Makolągwy 23-31 i 16-26

Rajskich Ptaków

Żabinskiego

Guźca 1-37

Makowskiego

Raniuszka

Żmijewska

Gżegżółki

Malinowskiego 1-5, 2-6

Rejewskiego

Żołny

Harendy

Małcużyńskiego 5-11,4

Relaksowa 33-45

Rolna 23-23A

Hawajska 1-21, 2-20

Małej Łąki 1-23, 2-36, 72-80

Renety 37-45

 

Hektora

Mandarynki 1, 2-14

Reprezentacyjna 2-8