Policjanci – piłkarze z Mokotowa nie zawiedli swoich kibiców

Data publikacji 27.12.2013

W ostatnią sobotę drużyny reprezentujące stołeczne jednostki Policji, rywalizowały w III Mistrzostwach KSP w halowej piłce nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Zwyciężyli mokotowscy policjanci, drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z oddziału prewencji, a na trzeciej pozycji uplasowali się z stróże prawa z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Serdecznie gratulujemy naszym kolegom !

Zawody zorganizowano z inicjatywy Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP, przy współpracy Starostwa Powiatowego w Piasecznie. W nowoczesnej hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Piasecznie rywalizowali policjanci z jednostek garnizonu stołecznego, rozgrywając dwunastominutowe spotkania. Rozgrywki halowe wymagają znacznych umiejętności technicznych i sprawnościowych, z uwagi na dużą dynamikę gry.

Była to już kolejna edycja Halowych Mistrzostw KSP w piłce nożnej zorganizowana przez Wydział Doskonalenia Zawodowego, cieszy więc tym bardziej fakt, dużej liczba uczestników. Po całym dniu rozgrywek tryumfowali reprezentanci Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, którzy w finale zwyciężyli drużynę z oddziału prewencji. Na trzeciej pozycji uplasowali się policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Najlepszym zawodnikiem turniej okazał się st. sierż. Marcin Składowski – funkcjonariusz z mokotowskiej komendy. Dziękujemy naszym kolegom za bardzo dobra grę i godne reprezentowanie jednostki. Gratulujemy !