Turniej piłkarski o Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II

Data publikacji 06.07.2011

Na boisku Klubu Sportowego Warszawianka został rozegrany Turniej piłkarski o Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II. Na murawie spotkały się cztery drużyny reprezentujące komendę oraz komisariaty. Na najwyższym podium stanęła drużyna z Komisariatu Policji Warszawa Wilanów.

5 lipca na boiskach Klubu Sportowego Warszawianka można było zobaczyć policjantów w niecodziennej roli. Funkcjonariusze wzięli udział w turnieju piłkarskim i walczyli o Puchar Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II. Do batalii o puchar stanęły drużyny z ursynowskiego i wilanowskiego komisariatu, a także policjanci pionu prewencji i kryminalnego KRP Warszawa II.

Do rozgrywek w sumie zgłosiły się 4 drużyny. Po dwugodzinnych zmaganiach bezapelacyjnie wygrała drużyna Komisariatu Policji Warszawa Wilanów. Drugie miejsce zajęli mokotowscy kryminalni, trzecie policjanci pionu prewencji, a czwarte drużyna KP Warszawa Ursynów. Zwycięzcy odebrali z rąk mł. insp. Sylwestra Sawickiego pamiątkowy puchar, a kapitanowie pozostałych drużyn dyplomy.
 

mb