Kierownictwo

ZASTĘPCA KOMENDANTA REJONOWEGO POLICJI WARSZAWA II

nadkom. Remigiusz Bodnar

Nadkomisarz Remigiusz Bodnar urodził się 16 sierpnia 1974 roku w Słupsku. Jest absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Kryminologicznej na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Służbę w Policji rozpoczął 16 sierpnia 1994 roku w Wydziale Kryminalnym Komisariatu Policji Warszawa Młociny. Od roku 2000 do roku 2003 pełnił służbę w Komisariacie Policji na warszawskich Bielanach prowadząc postępowania dotyczące przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. Od 2003 roku do roku 2006 w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa V był referentem w pionie Dochodzeniowo-Śledczym, a także Kierownikiem Zespołu do Obsługi Zdarzeń.

W latach 2006 – 2012 pracował w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji. W 2012 roku został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie. W 2018 roku został przeniesiony do Komendy Rejonowej Policji Warszawa II gdzie pełni służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę. Jest żonaty i ma jedno dziecko.