KOMENDANT REJONOWY POLICJI WARSZAWA II - Kierownictwo - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Kierownictwo

KOMENDANT REJONOWY POLICJI WARSZAWA II

Inspektor Mariusz Kaszowicz

urodził się 18 grudnia 1975 roku w Busku-Zdroju. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.Ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Organizacją w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz studia doktoranckie z zakresu prawa w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.

Służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku w Komisariacie Policji Warszawa Śródmieście.  Następnie pracował w Wydziale Dochodzeniowo-Śledcznym KSP, Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w  Busku-Zdroju, po czym w Wydziale Kryminalnym KSP. Od początku służby związany z pionem kryminalnym. W latach 2008-2012 pełnił funkcje Naczelnika Sekcji, a następnie Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie. W latach 2012-2016 - Zastępca Komendanta ds. kryminalnych Komisariatu Policji Warszawa Targówek, przez ostanie pół roku pełnił obowiązki Komendanta. Od 31 stycznia 2016 roku  do 8 czerwca 2017 roku - Komendant Komisariatu Policji Warszawa Białołęka. Z dniem 9 czerwca 2017 roku powołany na stanowisko Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Złotą, Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Interesuje sie historią, sportem i teologią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •