Kierownictwo

I ZASTĘPCA KOMENDANTA REJONOWEGO POLICJI WARSZAWA II

Data publikacji 02.01.2017

mł. insp. Mariusz Idźkowski

Podinspektor Mariusz Idźkowski urodził się 1 maja 1973 roku w Godzieszach Wielkich. Jest absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Organizacją w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Służbę w Policji rozpoczął 16 marca 1993 roku w warszawskim Oddziale Prewencji. Od 1 lipca 1994 roku przez kilkanaście lat służbę pełnił w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I w pionie prewencji na stanowiskach: dzielnicowy, Kierownik Rewiru Dzielnicowych, Zastępca Naczelnika Sekcji Prewencji, od 2007 roku Naczelnik Wydziału Prewencji. W grudniu 2012 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Warszawa III, a rok później Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII. W listopadzie 2016 roku został przeniesiony do Komendy Rejonowej Policji Warszawa II gdzie pełni służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową i Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant”. Jest żonaty. Interesuje się sportem, filmem i turystyką.

 

 

 

 

 

 

 

  •