Wykaz dzielnicowych według ulic - Dzielnicowi - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Dzielnicowi

Wykaz dzielnicowych według ulic

Data publikacji 25.02.2010

>>>KLIKNIJ W WYBRANĄ ULICĘ A UZYSKASZ INFORMACJĘ O TWOIM DZIELNICOWYM<<<

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z APLIKACJI "MOJA KOMENDA"

MOŻNA JĄ POBRAĆ BEZPŁATNIE

TU

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altconnect.android.mk&hl=pl

https://itunes.apple.com/pl/app/moja-komenda/id919504159?l=pl&mt=8

 

 UWAGA ! Część ulic z terenu Mokotowa obsługują dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Wilanów

 

Abramowskiego 4 i 9

Grupy AK Północ

Morska

Sibeliusa 13-41 i 14-36

Abramowskiego 6-14 i 19-21

Grupy AK Karpaty

Morskie Oko Siekierkowska

Akacjowa

Grupy AK Krybar

Mozarta 3 i 2-10

Sielecka 1a-39 i 2A-28

Ananasowa

Gwintowa

Nabielaka 2-8/10

Sielecka 48-52; 55-69

Antoniewska 26-52

Grażyny 1-15 i 4-22

Nabielaka 12-18a

Sikorskiego 9-13

Aleja Polski Walczącej Grottgera

Nadrzeczna

Skolimowska
Aleja Godziny W Hańczy

Narbutta 1-31 i 2-30

Skrzetuskiego 1-41 i 2-42

Asfaltowa

Hempla

Narbutta od 32 do 60 i od 37 do 55/57

Skwer Grupy AK GRANAT

Batuty 1-9 Hołówki

Narbutta od nr 70 do 78A oraz od 65/71 do 83

Słoneczna

Baboszewska 1-7 i 2-8

Humańska

Narbutta od 82 do 86 i 83do 87

Skwer Słonimskiego

Bacha 7

Huculska

Narocz

Smetany

Bacha 10-14

Idzikowskiego 1-21

Naruszewicza 2-14 i 3-9

Smoluchowskiego 1-5 i 2-6

Bacha 15-31: 20-34

Idzikowskiego 2-12

Naruszewicza 16-32 i 25-27

Smyczkowa

Bachmacka 1-15 i 2-6b

Idzikowskiego 34

Nehru (strona parzysta)

Nehru 7/9

Spacerowa

Badowska 15-19

Ikara 1-17 i 20

Niedźwiedzia 2-16

Sportowa

Bagażowa

Imielińska

Niedźwiedzia 15-39; 2-40

Sobieskiego 91-95

Balladyny

Inspektowa

Niedźwiedzia 42-50

Sobieskiego 97A-113

Balonowa

Irysowa 1-29

Niegocińska

Sobieskiego 100-114

Bałuckiego 3-7 i 4-24

Irysowa 4-28

Niepodległości  9/11-47

Sobieszyńska

Bałuckiego 30-34 i 31-35

Iwicka 1-21

Niepodległości  67-77/85 Sonaty 2-6

Bananowa

Iwicka 2-26

Niepodległości  20-30

Spartańska

Baniowska

Iwicka 36-42

Niepodległości 32/34-60/62

Starościńska

Bandoski

Iwicka 47-55

Niepodległości 103-111;

Staszowska

Bartłomieja

Jadźwingów 5/7-17

Niepodległości 64/68-76/78

Stępińska 19/25

Batorego 5-39

Jadźwingów 1-3 i 2

Niepodległości 80-106

Stępińska 4-34

Batalionu AK Ryś

Jadźwingów 14-22

Niepodległości 112-124 Stępińska 3-17

Belgijska

Jaśminowa

Niepodległości 143-165

Stępińska 39-55 i 36/46-60

Belwederska 16-20/22

Jaworowska

Niepodległości 121/123  i 141

Stopowa

Belwederska 2-14

Jazgarzewska

Niepodległości 113/115 do119A

Studencka 28-72; 29-59

Belwederska 1-19 Jedwabnicza Niepodległości 177 i 162 Suligowskiego

Bełska

Joliot-Curie 2-18

Niepodległości 130-158

Sulimy

Bełdan

Joliot-Curie 24-32

Niewielka

Sułkowicka

Biały Kamień

Joliot-Curie 3-13

Noskowskiego 2-20

Suwak

Bielawska 1 - 5

Joliot-Curie 15-19

Nowotarska

Syryńska

Bielawska 2-6

Kalatówki

Noworacławicka Szarotki 3-11 i 4-10

Bieżanowska 1-7 i 2-6

Modzelewskiego 6 - 26

Nowoursynowska 210-216

Szaramowicza

Blacharska 1

Modzelewskiego 23-27 i 40

Nowosielecka

Szczekocińska 3 i 4-4a

Bluszczańska 2-76 i 1-73 Modzelewskiego 35-37 Obserwatorów

Sztormowa

św. Andrzeja Boboli 2-8 Modzelewskiego 42/44-52

Obrzeżna 4-12

Szturmowa
św. Andrzeja Boboli 11-13A Modzelewskiego 54-72

Obrzeżna 1-7; 14-24

Szuwary

Bobrowiecka 2B-6

Modzelewskiego 61-75 i 94-100

Odolańska 3-23 i 2-26

Szyprów

Bobrowiecka 2-10

  Odolańska 28-60 Śniardwy

Bobrowiecka 1-9

Karłowicza Odolańska 33 Wieradowska 43-65

Bocheńska

Karolinki

Odyńca 1A-23A

Tagore'a

Bogunki

Karwińska

Odyńca Park Dreszera

Tarniny

Bokserska 2-6

Kaszubska

Odyńca 6

Tarniny

Bokserska 30-48

Kazimierzowska 3-27

Odyńca 27-61

Taśmowa

Bokserska 50-66

Kazimierzowska 29-51 i 34-52

Odyńca od Al. Niepodległości

do Wołoskiej - ogórdki

Tatrzańska 3-9

Boryszewska

Kazimierzowska 4-28

Odyńca 63-73

Tatrzańska 2/4

Pułku AK "Broda"

Kazimierzowska 53/55 do 85 i od 62-76

Okęcka 3-9 i 6-18

Tawerny

Braci Pillatich

Kazimierzowska 60

Okolska

Tenisowa 6-8

Broniwoja 3-11 i 6-12

Kątna

Olesińska 3-21 i 6

Teresińska

Bruna od 2 do 34 i od 9 do 13

KEN

Olimpijska

Tuchlińska

Bryły 1-3 i 2-10

Kielecka od 1 do 5 i 2

Olkuska 3-11 i 6-14

Turecka

Brzegowa

Kielecka 17-45; 16-48

Olszewska 7/9/11 i 6-8

Turystyczna

Bukietowa 2-12 i 5-15 

Kierbedzia

Olszewska 15-21 i 12A-22

Tyniecka 9-35 i 10-56

Bukowa

Kmicica 1-3 i 12

Opoczyńska

Ukryta

Bukowińska 8-12 i 21-29 i 59

Kolady

Orkana 1-15 i 10-14

Uniechowskiego

Bukowińska 14-30

Kolberga 1-7 i 2-10

Orzycka 1

Ursynowska 6-38

Bukowińska 1-39 Bukowińska 2-12

Orzycka 4-10

Cichy Potok

Bukszpanowa

Komedy

Orzycka 12-24 i 25

Ursynowska 42-72

Buraczana

Komputerowa

Oszczepników

Wasiutyńskiego

Bytnara Rudego 2-4; 3-7

Konduktorska 1-5

Padewska

Wałbrzyska 1-5

Bytnara Rudego 6-20

Konduktorska 2-8

Pallutha

Wałbrzyska 11-23

Bytnara Rudego 11-27

Konduktorska 10-24

Paszkowskiego Wałbrzyska 2-16
Bzowa

Konduktorska 12-22

Pejzażowa 2 Wałbrzyska 40-48
Chełmska 1/5-31

Konduktorska 17

Pęcherska Wał Zawadowski
Chełmska 2-24A

Konstruktorska

Piaseczyńska 2-114/116 Warowna
Chełmska 30/34-42/44

Konstruktorska 1-11a i 2-10

Piaseczyńska 71 Wejnerta 13-21/23; 12-28

Chełmska 46-50

Koszykarska

Piaseczyńska 17

Wejnerta 27-37; 32-38

Chocimska

Kostrzewskiego

Piaseczyńska 45-59; 120-122

Wernyhory 1-39 i 2-42

Chodkiewicza 2-10 i 11

Krasnołęcka

Piekałkiewicza

Węgrzyna

Cieszyńska 2-8

Krasickiego 3-37

Pieńkowskiego 5 i 2-4

Wiartel

Cieszyńska 1-5

Krasickiego 10-38

Pilicka 3-27; 4-36

Wielicka 29-33; 28-58

Cisowa

Krasickiego 43-55/59

Pilicka 29-35; 30-62A

Wielicka 43-47

Cybernetyki

Kraushara

Piłkarska 7 i 4-8

Wiktorska 3-23 i 6-24

Cybulskiego

Króżańska 4-12

Piwarskiego 1-11

Wiktorska 27-55; 30-32

Cytrynowa

Króżańska 20

Piwarskiego 4-28

Wiktorska 63-99; 86-110

Czeczota

Ksawerów 5-13

Piwarskiego 10-28

Wiktorska 76-84

Czerniakowska 47

Ksawerów 20-30

Pl. Unii Lubelskiej

Wilanowska Aleja 178-214

Czerniakowska 16-44

Ksawerów 8-10

Płatowcowa

Wilanowska Aleja 220-240

Czerniakowska 46-106/124

Kujawska

Płyćwiańska

Wilanowska Aleja 153-197 i 259-297

Czerniakowska 73-107

Kulskiego

Pływacka

Wilanowska Aleja 301-335

Czerniakowska 127-137

Kurpińskiego 55-79 i 54-74

Pocieszeń

Wilanowska Aleja 361-367

Czerniowiecka  9 i 2-14

Ku Wiśle

Podchorążych 4-8 i 7/9

Wilanowska Aleja 364-368

Czerska 1-17; 4-18

Kwiatowa 1-11 i 8-16

Podchorążych 16-32; 15-41

Wilanowska Aleja 370-372

Czerska 21 i 26-28

Kwiatowa 21-27A i 22-28

Podchorążych 43-91

Willowa

Daktylowa

Lenartowicza 4

Podbipięty 21-67 i 2-66

Wiśniowa 6-10 i 7-15

Dąbrowskiego 1-25

Lenartowicza 9-25; 16-36

Pod Kopcem

Wiśniowa 19-37 i 14

Dąbrowskiego 27-67

Leszczyny

Pod Skocznią

Wiśniowa 54 do 58 i od 65 do 71

Dąbrowskiego 6-72

Lewicka 9 - 15 i 2-14

Pogodna

Wiśniowa 49-63

Dąbrowskiego 69-75 i 74-84C

Ligocka 8

Polkowska

Wiśniowa 30 do 50 i 31 do 41

Dąbrowskiego 86-118

Ligocka 2

Wojskowej Śłużby Kobiet Wita Stwosza 1-59 i 4-50

Dąbrowskiego 75A-117

Lipskiego

Bartycka 2-16 i 1-115

Węgrzyna

Do Fortu

Lotników Aleja 1

Polska

Witosa

Dolna 1-21

Lotników Aleja 13-15

Ponikowskiego

Włoska

Dolna 21A-21B; 35-37

Lotników Aleja 17-19

Pory 55-65 i 58-78

Wolicka

Dolna 2-24

Lotników 20

Postępu 1-13; 2-14

Wołodyjowskiego 41-83 i 36-76

Dolna 26/28-42

Lotników Aleja 2-18

Postępu 15-25; 16-22

Wołoska 3-9

Dolna 21a- 41

Lotników Aleja 20-46

Potoki

Wołoska 11-141A

Domaniewska 5-7; 10-16

Lotników Aleja 28-46

Promenada

Wołoska 12-18

Domaniewska 34-40A

Lubaszki

Aleja Promienistych

Wołoska 20-28

Domaniewska 9-19; 20-22A

Lubkowska

Przejazd 2-30

Wołoska 34-44

Domaniewska 31-39a

Ludowa

Pszenickiego

Wołoska od 52 do 58/68

Domaniewska 41-51; 42-52

Lutocińska

Puławska 1-43

Wołoska 68A - 74A

Dominikańska

Łagodna

Puławska 49-87/89

Wołoska 80-88B

Dożynkowa 2-8

Łukowa 1-9 i 2-4

Puławska 95-107

Woronicza 2-6

Drużynowa 1-5 i 2-12

Łomnicka

Puławska 2 do nr 4/6/8

Woronicza 4-8

Dworkowa 1-9

Łososiowa

Puławska 10-28

Woronicza 10-20

Dworkowa 

Łowicka 1/5-17

Puławska 30-48

Woronicza 15

Dworska 1-7 (nr nieparzyste)

Łowicka 6-22

Puławska 50-86

Woronicza 17-19; 30-42A

Dyżewskiego Łowicka 19-57 Puławska 90-148 Woronicza 27-35

Elsnera 9 i 32

Łowicka 40-50

Puławska 109b-119

Woronicza 44-50

Etiudy Rewolucyjnej 2-48

Łowicka 52-62

Puławska 255-257

Woronicza 52-80

Etiudy Rewolucyjnej 1-29

Łużycka

Puławska 131-145; 152-178

Wrotkowa

Falęcka 10

Łyżwiarska

Puławska 145A-237; 222-240

Wróbla 2-60

Fałata

Madalińskiego 3/5-57

Puławska 246-248

Wybieg

Figowa Madalińskiego 70/78 do 86 Pułku AK Baszta

Wydmińska

Filona

Madalińskiego 83B-103 i 92-108

Pułku AK Waligóra

Wyględowska

Fitelberga

Madalińskiego 4-22

Pytlasińskiego

Wygoda

Fregaty 1-3 i 2-4

Madalińskiego 38 do 50/52

Racławicka 1-25 i 4-14

Wyjazd

Gagarina 1-11

Madalińskiego 67-83

Racławicka 22-30 i 27-35

Wynalazek

Gagarina 13-17

Maklakiewicza

Racławicka 36-46

Wytworna 

Gagarina 2-12

Malawskiego

Racławicka 93-105; 94-130

Wyścigowa Aleja

Gagarina 25-35

Malczewskiego 1-17; 6-20

Racławicka 107; 132-140

Zajączkowska

Gagarina 16-34

Malczewskiego 19-37/41

Racjonalizacji

Zakrzewska

Gandhiego 3-7 oraz 6-8

Malczewskiego 45-49

Rajska

Zamglona

Gandhiego 11-27 oraz 10-14

Malczewskiego 24-56

Rakowiecka 57-61

Zawrat

Garażowa 4 i od 5 do 9

Małkowskich Skwer cała

Rakowiecka 39A-47

Zbierska

Garażowa 5-9 (nr nieparzyste)

Magazynowa

Rakowiecka 2-38 Zwierzyniecka 1-3, 2/6

Gąsocińska

Magazynowa 1-7 i 14-16

Rakowiecka 29-39

Zwierzyniecka 7-17 i 10-24

Gierymskiego

Maratońska

Rakowiecka 1/3 do 25/27

Żaglowa 

Gimnastyczna

Marynarska 2-14

Rejsu

Żaryna

Gintrowskiego 33-35

Marynarska 11-23

Rejtana

Żenczykowskiego

Gintrowskiego 17-31

Marzanny

Rodziny Hiszpańskich 1

Żuławskiego 2-6

Gintrowskiego 28-48

Melomanów 2-10

Rodzynkowa

Żwirki i Wigury 24-26

Gintrowskiego 18-20

Melsztyńska

Rolna 153-193

Żywnego

Gintrowskiego 39-49

Merliniego

Rostafińskich 1 i 4

Batalionu AK Ryś

Giżyckiego

Miączyńska

Różana 2-42 i 1-75

 Bielawska 2-6

Głogowa

Mieszczańska

Różyckiego

Zdziechowskiego

Gotarda

Mikkego

Rymarska

Oskara Langego 2-8 i 3

Goszczyńskiego 1-5; 2-12

Miłobędzka 2-40

Samochodowa 3 i 2-28

Bedriha Smetany

Goszczyńskiego 7-25/31 i 14-36/40

Miłobędzka 1-55

Sandomierska 4-18 i 5-23

Ogrody Działkowe Henryków

Gościniec

Modra

Sandomierska

Ludwiga van Beethovena

Górska 4-14 /16 i 1/5-17a

Henryka Małkowskiego Świeradowska 43-65

Heleny Kozłowskiej

Górska 17b-23 i 18-32

Bacha 1-13 Św. Szczepana Józefa Piusa Dziekońskiego

 Grabowa 7

Bergamotki Rzymowskiego 33

Stanisława Pyjasa

Granitowa

Boboszewska Rzymowskiego Leśnej Jeżyny

Grażyny Gęsickiej

Białego Dębu Grzegorza Piramowicza  Iskra

Boya Żeleńskiego (str. nieparzysta)

Białej Koniczyny Pod Kopcem  Jana Sybeliusa

Batalionu AK "Bałtyk"

Batalionu AK "Olza" Śpiewu Ptaków Świeradowska 38-46

Batalionu AK "Karpaty"

Bukowińska 41-59 Faworytki Rzymowskiego 17-35

Bacha 2-18

Bartycka 16A-116 i 177 - 183 Pohoskiego Żóławskiego

Dzikej Jabłoni

Badowska 2 Zapachu Bzu Płatków Róż
Ukryty Raj Bermagotki   Wernychory