NASI DZIELNICOWI - Dzielnicowi - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Dzielnicowi

NASI DZIELNICOWI

WYKAZ ULIC DZIELNICY MOKOTÓW>>>KLIKNIJ NA WYBRANĄ ULICĄ, CELEM UZYSKANIA INFORMACJI O TWOIM DZIELNICOWYM

 UWAGA ! Część ulic z terenu Mokotowa obsługują dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Wilanów

Abramowskiego 4 i 9

Abramowskiego 19-21

Grupy AK Północ

Grupy AK Karpaty

Grupa AK Waligóra

Morska

Sibeliusa

Akacjowa

Gwintowa

Morskie Oko

Siekierkowska

Ananasowa

Grażyny

Mozarta

Sielecka 1-19; 2A-26

Antoniewska

Grottgera

Nabielaka

Sielecka 48-52; 55-69

Asfaltowa

Gruszczyńskiego

Nadrzeczna

Sikorskiego

Baboszewska

Hańczy

Narbutta 1-31; 2-30

Skolimowska

Bacha 7

Hempla

Narbutta 37-57; 38-60

Skrzetuskiego

Bacha 10-14

Hołówki

Narbutta 65/71-83; 70-78A

Skwer Grupy AK GRANAT

Bacha 15-31: 20-34A

Humańska

Narbutta 83-87; 82-86

Słoneczna

Bachmacka

Huculska

Narocz

Słonimskiego  skwer

Badowska

Idzikowskiego 1-41

Naruszewicza 3-9; 2-14

Smetany

Bagażowa

Idzikowskiego 2-12

Naruszewicza 16-32

Smoluchowskiego

Balladyny

Idzikowskiego 34

Nehru (strona parzysta)

Nehru 7/9

Smyczkowa

Balonowa

Ikara

Niedźwiedzia 2-16

Spacerowa

Bałuckiego 3-27, 4-24

Bałuckiego 31-35, 30-34

Imielińska

Niedźwiedzia 15-39; 18-40

Sportowa

Bananowa

Inspektowa

Niedźwiedzia 42-50A

Sobieskiego 91-93

Baniowska

Irysowa 1-29

Niegocińska

Sobieskiego 97A-113

Bandoski

Irysowa 4-28

Niepodległości  9/11-47

Sobieskiego 100-114

Bartłomieja

Iwicka 1-21

Niepodległości  67-85

Sobieszyńska

Batorego 5-39

Iwicka 2-26

Niepodległości  20-30

Sonaty

Batuty

Iwicka 36-42

Niepodległości 32-60/62

Spartańska

Bartoszka

Iwicka 47-55

Niepodległości 107-111; 64/68-76/78

Starościńska

Bartycka 20-26; 111-183

Jadźwingów 5-17

Niepodległości 80-106

Staszowska

Beethovena

Jadźwingów 1-3; 2

Niepodległości 112-124

Stępińska 3-19/25

Belgijska

Jadźwingów 14-22

Niepodległości 143-165

Stępińska 4-34

Belwederska 18-20/22

Jaśminowa

Niepodległości 121-141

Stępińska 39-55; 36-60

Belwederska 2-16

Belwederska 1-19

Jaworowska

Niepodległości 113-119

Stopowa

Bełska

Jazgarzewska

Niepodległości 177; 162-164

Studencka 28-72; 29-59

Bełdan

Jedwabnicza

Niepodległości 130-158

Suligowskiego

Biały Kamień

Joliot-Curie 2-18

Niewielka

Sulimy

Bielawska 1-5

Bielawska 2-6

Joliot-Curie 24-32

Noskowskiego

Sułkowicka

Bieżanowska

Joliot-Curie 3-13

Nowotarska

Noworacławicka

Suwak

Blacharska

Joliot-Curie 15-19

Nowoursynowska

Nowosielecka

Syryńska

Bluszczańska 1-77; 6-96

Kalatówki

Obserwatorów

Szarotki

Boboli św. Andrzeja 2-8

Karłowicza

Obrzeżna 4-12

Szczekocińska

Boboli św. Andrzeja 11-13A

Karolinki

Obrzeżna 3-7; 14-24

Sztormowa

Bobrowiecka 2B-6

Karwińska

Odolańska 3-23; 4-26

Szturmowa

Bobrowiecka 3-9

Kaszubska

Odolańska 28-60

Szuwary

Bocheńska

Kazimierzowska 3-27

Odyńca 1A-23A

Szyprów

Bogunki

Kazimierzowska 29-51; 34-52

Odyńca Park Dreszera

Śniardwy

Bokserska 4-6

Kazimierzowska 4-28

Odyńca 6

Świeradowska 43-65

Bokserska 30-48

Kazimierzowska 53-85; 62-76

Odyńca 27-61

Świeradowska 38-46

Bokserska 50-66

Kazimierzowska 54-60

Odyńca brak nr

Tagore'a

Boryszewska

Kątna

Odyńca 63-73

Tarniny bez nr

Boya Żeleńskiego

KEN

Okęcka

Okolska

Tarniny bez nr

Braci Pillatich

Kielecka 1-3; 2

Olesińska

Taśmowa

Broniwoja

Kielecka 17-45; 16-48

Olimpijska

Tatrzańska

Bruna

Kierbedzia

Olkuska

Tawerny

Bryły

Kmicica

Olszewska 7-11; 6-8

Tenisowa

Brzegowa

Kolady

Olszewska 15-21; 12A-22

Teresińska

Bukietowa

Kolberga

Opoczyńska

Tuchlińska

Bukowa

Komedy

Orkana

Turecka

Bukowińska 8-12; 21-59

Komputerowa

Orzycka 1; 4-10

Turystyczna

Bukowińska 14-30

Konduktorska 1-5

Orzycka 12-24; 25

Tyniecka

Bukszpanowa

Konduktorska 2-8

Oszczepników

Ukryta

Buraczana

Konduktorska 10-24

Konduktorska 17

Konstruktorska

Padewska

Pallutha

Uniechowskiego

Bytnara 3-7; 2-4

Koszykarska

Paszkowskiego

Ursynowska 6-38

Bytnara 6-20

Kostrzewskiego

Pejzażowa

Ursynowska 42-72

Bytnara 11-27

Kozłowskiej

Pęcherska

Wasiutyńskiego

Bzowa

Krasnołęcka

Piaseczyńska 4-116

Wałbrzyska 1-5

Chełmska 1-31

Krasickiego 5-37

Piaseczyńska 17 i 71

Wałbrzyska 11-23

Chełmska 2-24A

Krasickiego 10-38

Piaseczyńska 45-59; 120-122

Wałbrzyska 2-16

Chełmska 30/34-42/44

Krasickiego 43-55/59

Piekałkiewicza

Wałbrzyska 40-48

Chełmska 46-50

Kraushara

Pieńkowskiego

Wał Zawadowski

Chocimska

Króżańska 4-12

Pilicka 3-27; 4-36

Warowna

Chodkiewicza

Króżańska 20

Pilicka 29-37; 40-62A

Wejnerta 13-21/23; 12-28

Cieszyńska 2-8

Ksawerów 5-13

Piłkarska

Wejnerta 27-37; 30-38

Cieszyńska 1-5

Ksawerów 21-23A; 20-30

Piwarskiego 1-11

Wernyhory

Węgrzyna 1-47, 2

Cisowa

Ksawerów 8-10

Piwarskiego 4-28

Wiartel

Cybernetyki

Kujawska

Pl. Unii Lubelskiej

Wielicka 29-33; 28-58

Cybulskiego

Kulskiego

Płatowcowa

Wielicka 43-47

Cytrynowa

Kurpińskiego

Płyćwiańska

Wiktorska 3-23; 6-24

Czeczota

Ku Wiśle

Pływacka

Wiktorska 27-55; 30-32

Czerniakowska 47

Kwiatowa 1-11; 8-16

Pocieszeń

Wiktorska 63-99; 86-108D

Czerniakowska 16-44

Kwiatowa 21-27; 22-28

Podchorążych 3; 4-8

Wiktorska 76-84

Czerniakowska 46-114

Langego

Podchorążych 16-32; 15-41

Wilanowska Aleja 178-200

Czerniakowska 71-107

Lenartowicza 4

Podchorążych 43-89

Wilanowska Aleja 220-240

Czerniakowska 127-137

Lenartowicza 9-25; 16-36

Podbipięty

Wilanowska Aleja 153-297

Czerniowiecka

Leszczyny

Pod Kopcem

Wilanowska Aleja 301-335

Czerska 1-17; 4-18

Lewicka

Pod Skocznią

Wilanowska Aleja 361-367

Czerska 21; 26-28

Ligocka 8

Pogodna

Wilanowska Aleja 364-368

Daktylowa

Ligocka 2

Polkowska

Polskich Kobiet Walczących

Wilanowska Aleja 372

Dąbrowskiego 1-25

Lipskiego

Polska

Willowa

Dąbrowskiego 27-67

Lotników Aleja 1

Ponikowskiego

Wiśniowa 7-15; 6-10

Dąbrowskiego 6-72

Lotników Aleja 13-15

Pory

Wiśniowa 19-37, 14

Dąbrowskiego 69-75; 74-84

Lotników Aleja 17-19

Postępu 1-13; 2-14

Wiśniowa 65; 54-58

Dąbrowskiego 86-124

Lotników Aleja 2-18

Postępu 15-25; 16-22

Wiśniowa 49-63

Dąbrowskiego 75A-117

Lotników Aleja 20-32/46

Potoki

Wiśniowa 31-41; 34-50

Do Fortu

Lotników Aleja 28-46

Promenada

Wita Stwosza

Dolna 1-21

Lubaszki

Promienistych

Węgrzyna

Dolna 21A-21B; 35-37

Lubkowska

Przejazd

Witosa

Dolna 2-24

Ludowa

Pszenickiego

Włoska

Dolna 26-42

Lutocińska

Puławska 1-43

Wolicka

Domaniewska 5-7; 10-16

Łagodna

Puławska 49-87/89

Wołodyjowskiego

Domaniewska 34-40A

Łukowa

Puławska 95-107

Wołoska 3-9

Domaniewska 9-19; 20-22A

Łomnicka

Puławska 2-8

Wołoska 11-141A

Domaniewska 31-39

Łososiowa

Puławska 10-28

Wołoska 12-18

Domaniewska 41-51; 42-52

Łowicka 1-17

Puławska 30-48

Wołoska 20-28

Dominikańska

Łowicka 6-14

Puławska 50-86

Wołoska 34-44

Dożynkowa

Łowicka 19-51;

Puławska 90-148

Wołoska 52-68

Drużynowa

Łowicka 51-53

Puławska 255-257

Wołoska 70-76

Dworkowa 1-9

Łowicka 40-62

Puławska 143-145; 152-178

Wołoska 80-88B

Dworkowa 2

Łużycka

Puławska 153-237; 222-240

Woronicza 4-8

Dworska

Łyżwiarska

Puławska 246-248

Woronicza 10-20

Dyżewskiego

Madalińskiego 3-57

Pułku Baszta

Woronicza 15

Elsnera

Madalińskiego 70-84

Pytlasińskiego

Woronicza 17-19; 30-42A

Etiudy Rewolucyjnej 2-48

Madalińskiego 83B-103; 86-108

Racławicka 3-25; 4-14

Woronicza 27-35

Etiudy Rewolucyjnej 1-29

Madalińskiego 4-22

Racławicka 27-35; 22-30

Woronicza 44-50

Falęcka

Madalińskiego 38-52

Racławicka 36-46

Woronicza 52-80

Fałata

Madalińskiego 67-83

Racławicka 93-105; 94-130

Wrotkowa

Figowa

Maklakiewicza

Racławicka 107; 132-140

Wróbla

Filona

Malawskiego

Racjonalizacji

Wybieg

Fitelberga

Malczewskiego 1-17; 6-20

Malczewskiego 19-37/41

Rajska

Wydmińska

Fregaty

Malczewskiego 45-49

Rakowiecka 57-61

Wyględowska

Gagarina 1-11

Malczewskiego 24-56

Małkowskich Skwer cała

Rakowiecka 39A-47

Wygoda

Gagarina 13-17

Magazynowa

Rakowiecka 2-38

Wyjazd

Gagarina 2-12

Maratońska

Rakowiecka 29-39A

Wynalazek

Gagarina 25-35

Marynarska 2-14

Rakowiecka 1-27

Wytworna

Gagarina 16-34

Marynarska 21-23

Rejsu

Wyścigowa Aleja

Gandhiego 3-7; 6-8

Marzanny

Rejtana

Zajączkowska

Gandhiego 11-27; 10-14

Melomanów

Rodziny Hiszpańskich

Zakrzewska

Garażowa

Melsztyńska

Rodzynkowa

Zamglona

Gąsocińska

Merliniego

Rolna

Zawrat

Gierymskiego

Miączyńska

Rostafińskich

Zbierska

Gimnastyczna

Mieszczańska

Różana

Zwierzyniecka 1-3, 2/6

Giżyckiego

Miłobędzka 2-40

Różyckiego

Zwierzyniecka 7-17; 8-16

Głogowa

Miłobędzka 1-55

Rymarska

Żaglowa

Gotarda

Modra

Rzymowskiego 33-35

Żaryna

Goszczyńskiego 1-5; 2-12

Modzelewskiego 6-12

Rzymowskiego 17-19

Żenczykowskiego

Goszczyńskiego 7-25/35; 14-36/40

Modzelewskiego 40-52

Rzymowskiego 18-20

Żuławskiego

Gościniec

Modzelewskiego 23-27

Rzymowskiego 28-38

Żwirki i Wigury

Górska

Modzelewskiego 35-37

Rzymowskiego 39-49

Żywnego

Grabowa

Modzelewskiego 61-75; 94-100

Samochodowa

 Batalionu AK Ryś

 Bielawska 2-6

Granitowa

Modzelewskiego 81-85

Sandomierska 5-23, 4-18

 

Grupy AK Broda

Modzelewskiego 54-60A

Sandomierska bez nr