Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany dwoma listami gończymi w rękach Policji

Data publikacji 07.08.2020

Ursynowscy kryminalni zatrzymali 23-latka poszukiwanego listami gończymi do obycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe oraz zniszczenie mienia. Dodatkowo w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli marihuanę. Wtedy do mieszkania zatrzymanego przyszedł w odwiedziny jego 25-letni kolega. U niego również został znaleziony nielegalny susz. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszeli zarzuty.

Ursynowscy kryminalni w wyniku podjętych działań ustali miejsce pobytu 23-letniego mężczyzny poszukiwanego dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo narkotykowe w ilości 2 miesięcy i 11 dni oraz za zniszczenie mienia w ilości 120 dni.

23-latek został zatrzymany przez policjantów kiedy wyjeżdżał z garażu podziemnego zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie. Następnie kryminalni razem z zatrzymanym udali się do wynajmowanego przez 23-latka mieszkania. Podczas przeszukania w jednym z pomieszczeń znaleźli marihuanę. Wtedy z niezapowiedzianą wizytą przyszedł 25-letni kolega zatrzymanego. Na widok policjantów bardzo się zdenerwował i nie był w stanie wyjaśnić powodu swojej wizyty. Kryminalni również u niego znaleźli nielegalny susz roślinny.

Mężczyźni noc spędzili w policyjnej celi, a następnego dnia usłyszeli zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Następnie 23-latek został przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

sierż. szt. Joanna Szulc/rr