Poszukiwany za kradzież roweru - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Poszukiwany za kradzież roweru

Data publikacji 31.07.2020

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży roweru wraz z fotelikiem i akcesoriami rowerowymi z parkingu podziemnego na terenie Mokotowa. Do zdarzenia doszło w dniu 8 maja 2020 roku. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek zamieszczony jest na tych zdjęciach proszony jest o pilny kontakt z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Podczas wykonywania czynności do sprawy policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym nagrany jest sprawca kradzieży roweru. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny oraz jego miejsca miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numery tel. 47 72 392 50 (czynny całą dobę) lub 47 72 392 37 oraz w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2k@ksp.policja.gov.pl.

 

sierż. szt. Joanna Szulc