Aktualności

Jeśli znacz tego mężczyznę zadzwoń albo napisz

Data publikacji 28.05.2020

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenie w sprawie narażenia pokrzywdzonej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w dniu 14 marca 2020 roku przy ul. Madalińskiego 57 w Warszawie, tj. o czyn z art. 160§1 kk. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciach, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagrania monitoringu oraz ustalili, że młody mężczyzna wszedł na klatkę schodową przy ul. Madalińskiego 57 w Warszawie, po czym skierował się na półpiętro. Po wejściu pokrzywdzonej do wiatrołapu sprawca poszedł w jej kierunku. Kiedy kobieta weszła na schody i podążała do swojego mieszkania, podejrzany zaczaił się za nią. Gdy była w połowie długości schodów złapał za jej torebkę. Szarpiąc się przez chwilę z pokrzywdzoną, wyrwał jej torebkę, w której znajdowała się gotówka w kwocie 150 zł i uciekł. W wyniku szamotaniny kobieta straciła równowagę i upadła ze schodów doznając obrażeń ciała.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna ubrany był w biało-szarą kurtkę, ciemne spodnie oraz niebieskie, sportowe buty. Na głowie miał kaptur od kurtki, a przez ramię przewieszoną niebieską torebkę z czarnym paskiem.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzewanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 47 72 392 50 lub 52 (czynny całą dobę) albo w formie elektronicznej pisząc pod adresy: dyzurny.krp2@ksp.policja.gov.pl lub oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

podkom. Robert Koniuszy

  • Jeśli znacz tego mężczyznę zadzwoń albo napisz
  • Jeśli znacz tego mężczyznę zadzwoń albo napisz
  • Jeśli znacz tego mężczyznę zadzwoń albo napisz
  • Jeśli znacz tego mężczyznę zadzwoń albo napisz