Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci i prokurator pracują na miejscu wypadku drogowego

Data publikacji 12.02.2020

Policjanci oraz prokurator pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na al. Niepodległości na warszawskim Mokotowie. Według wstępnych ustaleń w okolicach przejścia dla pieszych na odcinku drogi od ulicy Narbutta w kierunku Centrum doszło do zderzenie się pieszego z samochodem audi. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć. Kierowca audi był trzeźwy. Droga jest zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy. Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drogach.

Do zdarzenia doszło około godziny 6:30 w okolicach przejścia dla pieszych na al. Niepodległości, na odcinku od ulicy Narbutta do Centrum. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brał udział około 70-letni mężczyzna i samochód marki audi kierowany przez 53-latka. Kierowca był trzeźwy.
Pieszy był reanimowany przez ratowników medycznych. Jednak ze względu na obrażenia zmarł.
Na miejscu pracują policjanci ze stołecznej drogówki, mokotowscy kryminalni z policyjnym technikiem kryminalistyki oraz prokurator przeprowadzają oględziny i zabezpieczają ślady, dzięki którym będzie możliwe wyjaśnienia okoliczności wypadku.
Utrudnienia w ruchu od ul. Wiktorskiej w kierunku Centrum potrwają jeszcze co najmniej godzinę Policjanci zorganizowali objazdy.
asp. szt. Robert Koniuszy