Aktualności

Wilanowscy policjanci poszukują podejrzanego o kradzież biżuterii

Wilanowscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży biżuterii o wartości 3000 złotych, do której doszło w nocy z 15 na 16.11.2019 r. Na podstawie ustaleń policyjni technicy kryminalistyki stworzyli portret pamięciowych podejrzanego. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tę osobę, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Okrężnej 57 w Warszawie.

O kradzież podejrzany jest mężczyzna w wieku około 54 lat, mający około 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, dobrze zbudowany o krótkich, szpakowatych włosach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzona poznała mężczyznę przez portal randkowy i zaprosiła go do swojego mieszkania. Po jego wizycie stwierdziła kradzież biżuterii.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości osoby przedstawionej na portrecie pamięciowym lub miejsca jej obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer tel. 22 603-25-03 – czynny całą dobę, lub numer tel. 22 603-25-35 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

asp. szt. Robert Koniuszy