Aktualności

Wilanowscy policjanci poszukują podejrzanego o uszkodzenie lusterka w samochodzie

Wilanowscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie umyślnego uszkodzenia prawego lusterka oraz przedniej lewej szyby w pojeździe m-ki Audi Q5, do którego doszło w dniu 17.12.2019 r. na parkingu przy ul. Vogla w Warszawie. Na podstawie ustaleń policyjni technicy kryminalistyki stworzyli portret pamięciowych podejrzanego. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tę osobę, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Okrężnej 57 w Warszawie.

O uszkodzenie pojazdu podejrzany jest mężczyzna w wieku około 20-25 lat, mający około 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, o krótkich włosach koloru ciemnego.
Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości osoby przedstawionej na portrecie pamięciowym lub miejsca jej obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer tel. 22 603-25-03 – czynny całą dobę, lub numer tel. 22 603-25-33 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

asp. szt. Robert Koniuszy