Aktualności

Wilanowscy policjanci poszukują podejrzanej o kradzież mieszkaniową

Wilanowscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży różnych przedmiotów o wartości 10.000 z jednego z mieszkań przy ul. Bonifacego 74 w Warszawie zaistniałej w dniu 17.12.2019 r. Na podstawie ustaleń policyjni technicy kryminalistyki stworzyli portret pamięciowych podejrzanej. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tę osobę proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Okrężnej 57 w Warszawie.

O kradzież podejrzana jest kobieta w wieku około 20-30 lat, o szczupłej budowie ciała, śniadej cerze, mająca długie, proste, ciemne włosy. W dniu przestępstwa prawdopodobnie ubrana była w ciemną kurtkę oraz ciemne spodnie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości osoby przedstawionej na portrecie pamięciowym lub miejsca jej obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer tel. 22 603-25-03 – czynny całą dobę, lub numer tel. 22 603-25-33 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

asp. szt. Robert Koniuszy