Jeśli rozpoznajesz tę kobietę, zadzwoń - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Jeśli rozpoznajesz tę kobietę, zadzwoń

Data publikacji 14.09.2019

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenia w sprawie uszkodzenia samochodu marki volvo zaistniałego w Warszawie przy ul. Świeradowskiej. Przestępstwa prawdopodobnie dopuściła się kobieta, które wizerunek publikujemy. Jeśli ktoś z Państwa ją rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta w wieku około 30-lat, ubrana w czarno-beżową sukienkę we wzory umyślnie wybiła tylną szybę w volvo s40 powodując straty w wysokości około 2500 zł. A następnie oddaliła się z miejsca.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanej kobiety lub jej obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numery tel. 22 603 92 50 (czynny całą dobę) lub 22 603 18 65 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

rk

  • Poszukiwana przez policjantów kobieta
  • Poszukiwana przez policjantów kobieta
  • Poszukiwana przez policjantów kobieta
  • Poszukiwana przez policjantów kobieta