Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy napadu na sklep. Zadzwoń jeśli go rozpoznajesz. VIDEO

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenie w sprawie napadu na sklep monopolowy na ul. Piwarskiego w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę utrwalonego na nagraniu, proszony jest o pilny kontakt z funkcjonariuszami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Zdarzenie miało miejsce 9 marca 2019 r. w jednym ze sklepów monopolowych na warszawskim Mokotowie. Do placówki handlowej wszedł zamaskowany mężczyzna, który ukrywał twarz za chustką, miał czapkę z daszkiem, kaptur, rękawiczki i ubrany był na ciemno. W pewnym momencie wyjął z kurtki przedmiot przypominający pistolet i przy jego użyciu zmusił pracownicę sklepu do odsunięcia się od kasy, z której wyjął pieniądze w kwocie 2150 zł po czym uciekł.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, jednak podejrzany był zamaskowany i nie widać jego twarzy, ale być może ktoś z Państwa rozpozna go po sylwetce lub był świadkiem tego zdarzenia.


Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 22 603 92 50 (czynny całą dobę) lub 22 603 11 13 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

 

kg

Ładowanie odtwarzacza...