Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn, zadzwoń - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn, zadzwoń

Data publikacji 08.07.2019

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło 27 stycznia 2019 roku przy ul. Puławskiej 17 w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyzn opublikowanych na zdjęciach, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przestępstwa dopuściło się dwóch mężczyzn, którzy bez powodu zaatakowali przechodnia a następnie kopali go i bili pięściami po głowie.

Napastnicy byli w wieku około 25 lat. Jeden z nich miał 185 cm wzrostu, był szczupły, włosy ciemne krótkie. Nie miał zarostu. Ubrany był w jasne jeansy, sportowe buty, kurtkę puchową z poziomymi pasami w kolorze granatowym, czerwonym i czarnym. Drugi mężczyzna miał ok. 170 cm wzrostu, ok. 70 kg wagi, szczupły, włosy ciemne krótkie, posiadał lekki zarost. Ubrany był w czarną kurtkę, jasno-szarą bluzę z kapturem i ciemne spodnie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanych mężczyzn lub ich obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer tel. 22 603 92 50 (czynny całą dobę) lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

rk