Aktualności

Poszukujemy podejrzanego o kradzież. Jeśli go rozpoznajesz zadzwoń

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenia w sprawie kradzieży laptopa i telefonu komórkowego, zaistniałej w styczniu 2019 roku przy ul. Chocimskiej w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciach, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku około 30 lat mający około 170 cm wzrostu, będący szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie dresowe, jasne skarpetki i ciemne obuwie sportowe, wszedł do salonu kosmetycznego, z którego zabrał laptopa i telefonu komórkowego. Kobieta w tym czasie zajęta była klientami.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 603 92 50 (czynny całą dobę) lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

rk