Aktualności

Jeśli rozpoznajesz te osoby skontaktuj się z nami

Data publikacji 11.01.2019

Policjanci z ursynowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenia w sprawie kradzieży etyliny i oleju napędowego, zaistniałej w dniu 14.12.2018 r. na stacji paliw przy ul. Puławskiej 623 w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje osoby opublikowane na zdjęciach, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Janowskiego 7 w Warszawie.

Z zapisu monitoringu zabezpieczonego przez policjantów w trakcie prowadzonego dochodzenia wynika, że przestępstwa mogła dopuścić się para, która przyjechała na stację samochodem marki Chevrolet o początkowych numerach rejestracyjnych LWL 34 reszta znaków jest nieczytelna.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanych osób lub ich obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Janowskiego 7 na warszawskim Ursynowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 22 603 19 78 (czynny całą dobę) lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

rk