Aktualności

Tankują paliwo i odjeżdżają bez płacenia. Jeśli ich rozpoznajesz zadzwoń do nas

Data publikacji 05.02.2019

Mokotowscy policjanci z wydziału zajmującego się kradzieżami oraz ściganiem przestępstw przeciwko mieniu publikują zdjęcia mężczyzny i kobiety. Ta dwójka ma tendencję do tankowania samochodów do pełna i nie płacenia. Podejrzani są i kilka podobnych kradzieży na warszawskim Mokotowie oraz stacjach benzynowych w innych dzielnicach warszawy. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciach proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoby publikowane na zdjęciach jeżdżą starymi samochodami na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Podjeżdżają na wybrane stacje paliwowe, tankują do pełna i nie płacą. Są to zdjęcia tego samego mężczyzny, który tak samo jako kobieta często też zmienia swój image. Przyjeżdża na stacje w różnych ubraniach. Raz posiada zarost, innym razem go nie ma, kobieta dodatkowo używa różnych peruk oraz dodatków, które zmieniają jej wygląd.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości tych osób lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na całodobowy numer oficera dyżurnego 22 603 92 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl