Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 07.12.2018

Policjanci z ursynowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenia w sprawach kradzieży dwóch akumulatorów do maszyn HILTI oraz lutownicy gazowej i zestawu specjalistycznych grotów o łącznej wartości ok. 2500 zł zaistniałej na warszawskim Ursynowie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciach proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Janowskiego 7 w Warszawie.

Z zapisu monitoringu zabezpieczonego przez policjantów w trakcie prowadzonego dochodzenia wynika, że przestępstwa mógł się dopuścić mężczyzna publikowany na zdjęciach.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Janowskiego 7 na warszawskim Ursynowie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numery tel. 22 603 19 78 (czynny całą dobę) lub albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

rk