Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant wyróżnił najlepszych policjantów oraz policyjną drużynę piłkarską

Data publikacji 06.12.2018

15 wyróżnień dla policjantów najlepiej realizujących zadania służbowe, pochwały dla zdobywców I miejsca w VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji oraz awanse na wyższe stopnie policyjne. To wszystko podczas uroczystej zbiórki zwołanej przez Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II, który chciał podziękować policjantom za osiągnięcia w służbie oraz w sporcie.

Komendant Rejonowy Policji Warszawa II najpierw pogratulował policyjnej drużynie zdobycia I miejsca w VII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Policjanci odnieśli zwycięstwo wygrywając z kilkunastoma drużynami składającymi się z policjantów i pracowników cywilnych jednostek Policji garnizonu stołecznego.

Komendant podkreślił, że jest dumny z takich policjantów, którzy prócz sukcesów na płaszczyźnie zawodowej dbają także o rozwój w sporcie. Każdy z policyjnych piłkarzy z mokotowskiej Policji otrzymał listy pochwalne z rąk mł. insp. Mariusza Kaszowicza oraz jego Zastępcy nadkom. Remigiusza Bodnara. Następnie kapitan drużyny mł. asp. Łukasz Ziomko uroczyście przekazał puchar na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

W trakcie zbiórki 15 policjantów odebrało z rąk szefa jednostki wyróżnienia za najlepsze osiągnięcia w służbie. Natomiast 3 policjantów otrzymało nominacje na wyższe stopnie policyjne. Komendant Rejonowy pogratulował wszystkim wyróżnionym policjantom, podkreślając fakt, że wszyscy policjanci zostali nagrodzeni za wytężoną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców dodając, że to sama przyjemność móc nagradzać policjantów i kierować takim zespołem. Komendant życzył wszystkim policjantkom i policjantom sukcesów w dalszej służbie oraz wszelkiej pomyślności.

rk