Aktualności

Srebrny medal za długoletnią służbą oraz wyróżnienia dla najlepszych funkcjonariuszy

Data publikacji 13.09.2018

Srebrny Medal za Długoletnią Służbą dla policjanta z Komisariatu Policji w Wilanowie oraz 62 policjantów wyróżnionych nagrodami pieniężnymi za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz osiągnięcia w służbie otrzymało rozkazy personalne od Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II podczas uroczystej zbiórki. Komendant podziękował wszystkim wyróżnionym za wzorową służbę i rzetelność w realizacji zadań służbowych.

Uroczysta zbiórka, w której wzięli udział: Komendant Rejonowy Policji Warszawa II mł. insp. Mariusz Kaszowicz, oraz dwaj zastępcy podinsp. Mariusz Idźkowski i nadkom. Remigiusz Bodnar, rozpoczęła się od złożenia meldunku. Następnie odczytane zostało Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy w sprawie odznaczenia asp. szt. Mirosława Machniaka z Komisariatu Policji w Wilanowie Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę. Następnie odczytane zostały rozkazy dotyczące wyróżnień finansowych za wzorowe i rzetelne realizowania obowiązków służbowych.

Zgromadzeni funkcjonariusze rozkazy odebrali z rąk szefa jednostki oraz jego zastępców. Komendant Rejonowy pogratulował wszystkim wyróżnionym policjantom, podkreślając fakt, że wszyscy policjanci zostali nagrodzeni za wytężoną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, dodając, że to sama przyjemność móc nagradzać policjantów i kierować takim zespołem. Młodszy inspektor Kaszowicz życzył wszystkim policjantkom i policjantom sukcesów w dalszej służbie oraz wszelkie pomyślności.

rk