Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali skazanego za groźby karalne i naruszenie miru domowego

Data publikacji 12.09.2018

Mokotowscy dzielnicowi zatrzymani 27-latka poszukiwanego za groźby karalne i naruszenie miru domowego. Karol M. został skazany przez mokotowski sąd na 6 miesięcy bezwzględnej kary pozbawienia wolności. Nie zamierzał jednak dobrowolnie zgłosić się w zakładzie karnym. Kiedy sprawa trafiła do dzielnicowych, funkcjonariusze ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali go. Mężczyzna został zatrzymany a następnie przewieziony do zakładu karnego.

Karol M. został skazany w ubiegłym roku za groźby karalne oraz naruszenie miru domowego na 6 miesięcy więzienia. Wyrok wydał Sąd dla Warszawy Mokotowa. Ten sam sąd nakazał skazanemu stawić się w zakładzie karny gdzie miał odbyć karę. 27-latek postanowił zignorować zarządzenie i ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości. Nie trwało to jednak długo. Kiedy dzielnicowi otrzymali nakaz jego zatrzymania, bardzo szybko ustalili miejsce jego pobytu.

Mężczyzna został zatrzymany i po wykonaniu czynności przewieziony do aresztu śledczego na Służewcu gdzie spędzi najbliższe pół roku.

rk