Nie zdołał się ukryć przed dzielnicowymi - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Nie zdołał się ukryć przed dzielnicowymi

Data publikacji 10.09.2018

Policjanci z mokotowskiego wydziału zajmującego się ściganiem przestępstw przeciwko mieniu prowadzili czynności w sprawie kradzieży złotej obrączki oraz drogiego pamiątkowego pierścionka. Kryminalni operacyjnie ustalili, że za sprawą stoi znany im z przeszłości Sławomir G. Mężczyzna wiedząc, że jest szukany przez policjantów zmieniał miejsca pobytu. Nie zdołał jednak umknąć dzielnicowym, którzy wiedzieli, gdzie zatrzymał się 37-latek. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Kryminalni prowadzący czynności w sprawie kradzieży obrączki i pierścionka na szkodę jednej z mieszkanek warszawskiego Mokotowa operacyjnie ustalili, że przestępstwa tego mógł się dopuścić Sławomir G. Mężczyzna był znany funkcjonariuszom w przeszłości i był już karany za tego typu przestępstwa.

37-latek wiedział, że jest poszukiwany i dlatego zmieniał miejsca pobytu. Nie umknął jednak rozpoznaniu dzielnicowych, którzy ustalili gdzie może przebywać mężczyzna poszukiwany przez kryminalnych.

Funkcjonariusze odwiedzili mieszkanie, w którym się zatrzymał podejrzany i dokonali jego zatrzymania. Mężczyzna trafił do policyjnej celi a następnie usłyszał zarzuty, za które może zostać skazany przez sąd nawet na 5 lat więzienia.

rk