Został zatrzymany za posiadanie mefedronu - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Został zatrzymany za posiadanie mefedronu

Data publikacji 08.08.2018

Policjanci wydziału wywiadowczo patrolowego każdego dnia i nocy dbają o porządek oraz bezpieczeństwo mokotowskich mieszkańców. Podczas nocnej służby w okolicy ul. Wołoskiej zatrzymali 37 letniego Rafała S., który posiadał przy sobie substancje psychotropowe. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas nocnej służby uwagę funkcjonariuszy przykuło zachowanie 37 latka, który około godziny 02:00 w nocy chodził pomiędzy zaparkowanymi pojazdami przy ul. Wołoskiej. Mężczyzna nerwowo rozglądał się na boki. Takie zachowanie wystarczyło, aby wzbudzić czujność patrolowców. 

Policjanci podjęli obserwację, a następnie wylegitymowali jak się później okazało 37-letniego Rafała S. W trakcie kontroli osobistej przy mężczyźnie ujawnione zostały dwie torebki strunowe z zawartością zbrylonej substancji koloru białego.

Rafał S. został zatrzymany i przewieziony na komendę gdzie usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowych, do których się przyznał. Podczas badania testerem narkotykowym okazało się, że badana substancja to mefedron o wadze ponad grama. 

Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

M.B.