Aktualności

Uroczysta zbiórka w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II

Data publikacji 14.06.2018

Wczoraj w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Rejonowy Policji Warszawa II podinsp. Mariusz Kaszowicz wraz z I Zastępcą Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II podinsp. Mariuszem Idźkowskim oraz Zastępcą Komendanta Rejonowego Warszawa II kom. Remigiuszem Bodnarem chciał podziękować drużynie Komendy Rejonowej Policji Warszawa II za zajęcie II miejsca w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji.

Wczoraj o godzinie 13:00 kierownictwo Komendy Rejonowej Policji Warszawa II zebrało się uroczyście w sali odpraw by pogratulować zawodnikom drużyny Komendy Rejonowej Policji Warszawa II za zajęcie II miejsca w IX Mistrzostwach Komendy Stołecznej Policji w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Stołecznego Policji.

Podczas spotkania Komendant Rejonowy Policji Warszawa II podinsp. Mariusz Kaszowicz podkreślił jak bardzo dziękuje drużynie za godne reprezentowanie jednostki oraz zaangażowanie w trud codziennej służby, jak również poświęcony czas na treninigi i przygotowania do turnieju sportowego. Wyraził przekonanie, że rzetelna praca funcjonariuszy znajdujących się w drużynie nie tylko przyczyni sie do zapewnienia bezpieczeństwa oraz ładu i porządku publicznego, ale wpłynie na przyszłe sukcesy w  kolejnych zmaganiach sportowych.

Na koniec w imieniu całej kadry mokotowskiej komendy życzył wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów nie tylko w codziennej służbie, ale również w kolejnych meczach piłki nożnej.

 

bm.

 

  • Pamiętkowy dyplom

  • Złożenie meldunku Komendantowi Rejonowemu Warszawa II
  • Przekazanie pucharu na ręcę Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II
  • Uroczysta zbiórka w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II
  • Uroczysta zbiórka w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II
  • Drużyna Komendy Rejonowej Policji Warszawa II
  • Wręczenie strojów sportowych dla drużyny Komendy Rejonowej Policji Warszawa II