Aktualności

Jeśli rozpoznajesz tą biżuterię powiadom Policję

Data publikacji 16.05.2018

Policjanci ze mokotowskiego wydziału dochodzeniowo śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa „na policjanta” w trakcie którego pokrzywdzona wydała podejrzanym biżuterię zamieszoną na zdjęciach, do przestępstwa doszło 28 marca 2018 r. w Warszawie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje zaprezentowaną na zdjęciach biżuterię proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna podający się za funkcjonariusza policji nakłonił kobietę aby ta przekazała mu biżuterię wartą około 50.000 zł. Pokrzywdzona spakowała całość w torbę foliową wraz z jej spisem i wyrzuciła prze okno.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat biżuterii zamieszczonej na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 603 14 56 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

rk