Aktualności

Wyrożnienia dla funkcjonariuszy najlepiej realizujących zadania służbowe

Data publikacji 15.05.2018

72 policjantów wyróżnionych nagrodami pieniężnymi za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz osiągnięcia w służbie otrzymało wczoraj rozkazy personalne od Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II podczas uroczystej zbiórki. Komendant wręczył również wyróżnienia 3 funkcjonariuszom przyznane przez Komendanta Stołecznego Policji nadinspektora Pawła Dobrodzieja.

Uroczysta zbiórka, w której wzięli udział: Komendant Rejonowy Policji Warszawa II podinsp. Mariusz Kaszowicz, oraz dwaj zastępcy podinsp. Mariusz Idźkowski i kom. Remigiusz Bodnar, rozpoczęła się od złożenia meldunku. Następnie odczytane zostały rozkazy dotyczące wyróżnień finansowych za wzorowe i rzetelne realizowania obowiązków służbowych.

Zgromadzeni funkcjonariusze rozkazy odebrali z rąk szefa jednostki oraz jego zastępców. Komendant Rejonowy pogratulował wszystkim wyróżnionym policjantom, podkreślając fakt, że wszyscy policjanci zostali nagrodzeni za wytężoną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, dodając, że to sama przyjemność móc nagradzać policjantów i kierować takim zespołem. Podinspektor Kaszowicz życzył wszystkim policjantkom i policjantom sukcesów w dalszej służbie oraz wszelkie pomyślności.

rk