Aktualności

Policjanci i prokurator pracują na miejscu smietlenego wypadku drogowego

Data publikacji 14.05.2018

Stołeczni i mokotowscy policjanci, prokurator oraz policyjni technicy kryminalistyki pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Wołoskiej z Dąbrowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem Jeep, wykonujący manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym od strony Centrum Warszawy 30-letnim motocyklistą, który w wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu. Na odcinku drogi od skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego do Odyńca mogą powstawać niewielkie utrudnienia w ruchu drogowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów ze stołecznej drogówki wynika, że kierujący Jeepem jadący ulicą Wołoską w Warszawie, w trakcie manewru skrętu w lewo w ulicę Dąbrowskiego zderzył się czołowo z motocyklistą jadącym od strony Centrum w kierunku ulicy Odyńca. W trakcie zderzenia się pojazdów 30-letni motocyklista poniósł śmierć.

W tej chwili na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy stołecznej policji, policyjni technicy i śledczy z mokotowskiej policji oraz prokurator. Zabezpieczone ślady oraz zeznania świadków pozwolą na ustalenie okoliczności i przyczyn wypadku.

W tym miejscu mogą potrwać utrudnienia na drodze, gdyż z ruchu wyłączony jest odcinek skrajnego prawego pasa ulicy Wołoskiej biegnącego od skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego do ulicy Odyńca.

Mimo tego, że warunki atmosferyczne są sprzyjające do podróżowania policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze i stosowania się do przepisów prawa o ruchu drogowym, w szczególności poruszania się z dozwoloną prędkością.

rk