Poszukujemy zaginionego Rafała Stankiewicza - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Poszukujemy zaginionego Rafała Stankiewicza

Policjanci z Ursynowa poszukują zaginionego 23-letniego Rafała Stankiewicza. Mężczyzna 2 stycznia tego roku wyszedł z akademika i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną czy znajomymi. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu komisariatu policji Warszawa Ursynów prowadzą poszukiwania 23-letniego Rafała Stankiewicza. Mężczyzna ma ok 180cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy krótkie bląd, oczy piwne, nos średni i pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia ubrany był w szare dżinsowe spodnie, szarą bluzę z logo firmy adidas oraz czarno-niebieską kurtkę. Mężczyzna 2 stycznia tego roku wyszedł z akademika i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną czy znajomymi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny prezentowanego na zdjęciu. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Janowskiego 7. Telefon kontaktowy 22/ 601 68 78, 22/ 603 15 71 lub 997 i 112.

rsz.