Rozpoznajesz tę kobietę? - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Rozpoznajesz tę kobietę?

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży mieszkaniowej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.

Do zdarzenia doszło 26 października tego roku. Nieznany dotąd sprawca bądź sprawcy wykorzystując stan bezbronności pokrzywdzonej splądrowali jej mieszkanie kradnąc około 1200 złotych.

Pokrzywdzona dwa dni wcześniej została zaczepiona w aptece przez nieznaną sobie kobietę, która zaoferowała jej lek uśmierzający ból. Tego samego dnia kobieta odprowadziła pokrzywdzoną przed jej blok omawiając się na spotkanie za dwa dni.

Po dwóch dniach pokrzywdzona spotkała się z kobietą i wpuściła ją do swojego mieszkania gdzie przyjęła od nieznajomej zaproponowany wcześniej lek. Pokrzywdzona usnęła, a kiedy obudziła się po kilku godzinach zastała splądrowane mieszkanie z którego skradziono około 1200 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.  

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/60 31 185 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov

rsz.