Aktualności

Ukradła blisko tysiąc naklejek wymienialnych na maskotki

Data publikacji 18.10.2017

Policjanci z Wilanowa zatrzymali 47-latkę podejrzaną o kradzież. Kobieta podstępem wywabiła kasjerkę i wykorzystując jej nieobecność zabrała wartą 912 złotych rolkę naklejek wymienialnych na maskotki. Za to przestępstwo Agacie C. grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Wilanowscy policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym z supermarketów w związku z nietypowym zdarzeniem do którego doszło na terenie sklepu.

Jedna z klientek po zrobionych zakupach i minięciu linii kas poprosiła ekspedientkę aby ta poszła po kierownika sklepu. Powodem tego było nienaliczenie należnego rabatu na rachunku.

Wykorzystując zamieszanie i nieobecność kasjerki 47-latka sięgnęła ręką na półkę, zabrała z niej rolkę z 912 naklejkami i pospiesznie schowała ją do torby. Nie umknęło to uwadze pracownika ochrony który o tym co się stało powiadomił swoich przełożonych.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali Agatę C. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

rsz.