Areszt za pchnięcie nożem - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Areszt za pchnięcie nożem

Data publikacji 11.10.2017

Mokotowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kiedy Kamil U. zabrał pokrzywdzonemu telefon między mężczyznami doszło do sprzeczki podczas, której 29-latek dwukrotnie ugodził pokrzywdzonego nożem w brzuch. Napastnikowi za to co zrobił zgodnie z kodeksem karnym grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy czasu kiedy grupa znajomych wracała z pubu do domu. Między pokrzywdzonym, a Kamilem U. doszło do sprzeczki. Poszło o telefon, który 29-latek zabrał pokrzywdzonemu. Kiedy mężczyzna upomniał się o swoją własność Kamil U. oddał mu aparat lecz chwilę po tym zaatakował go i dwukrotnie ugodził nożem w brzuch.

Zakrwawiony mężczyzna upadł na chodnik, a napastnik uciekł. Powiadomieni o tym co się stało policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego już kilkadziesiąt minut od zdarzenia zatrzymali 29-latka.

Kamil U. usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co zgodnie z kodeksem karny grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury sąd podjał już decyzję o tyczasowym aresztowaniu męzczyzny na 3 miesiące.

rsz.