Aktualności

Policjantki odwiedziły dzieci z Pomarańczowej Ciuchci

Data publikacji 05.10.2017

Policjantki z mokotowskiego zespołu prewencji kryminalnej oraz przedstawiciel BBiZK spotkali się z dziećmi z Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia przy ulicy Postępu 17B w Warszawie. Rozmowa dotyczyła szeroko pojętego bezpieczeństwa najmłodszych w tym ryzyka jakie niesie ze sobą kontakt z nieznajomymi osobami.

To już kolejne spotkanie mokotowskich policjantów z najmłodszymi. I tym razem tematem przewodnim pogadanki było bezpieczeństwo dzieci. Policjanci tłumaczyli przedszkolakom między innymi jak zachowywać się podczas spotkania z nieznajomą nam osobą i na co zwracać uwagę poruszając się w ruchu drogowym.

W pogadance uczestniczył przedstawiciel mokotowskiej delegatury BBiZK Pan Marcin Prochot z rąk, którego najmłodsi otrzymali książeczki o bezpiecznych zachowaniach.

Dzieci zadawały policjantom mnóstwo pytań chcąc wiedzieć jak najwięcej na temat poruszanych zagadnień. Nauka poprzez zabawę przypadła do gustu przedszkolakom, dlatego z pewnością policjanci spotkają się z nimi jeszcze nie jeden raz.

rsz.

  • Spotkanie profilaktyczne z dziećmi
  • Spotkanie profilaktyczne z dziećmi
  • Spotkanie profilaktyczne z dziećmi
  • Spotkanie profilaktyczne z dziećmi