Odpowiedzą za kradzieże i oszustwa - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Odpowiedzą za kradzieże i oszustwa

Data publikacji 12.09.2017

Dzielnicowi z Mokotowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i oszustwa. Z niezamkniętych samochodów skradziono w sumie 2700 złotych oraz kart płatniczych za pomocą których dokonano później nieautoryzowanych transakcji na kwotę ponad 1800 złotych. Robertowi K. i Zbigniewowi G. za te przestępstwa grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

Mokotowscy dzielnicowi zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież 2700 złotych z niezamkniętej skody i Rovera oraz kart płatniczych za pomocą których dokonane zostały nieautoryzowane transakcje na kwotę ponad 1800 złotych.

Jak ustalili policjanci prowadzący tę sprawę Robert K. i Zbigniew G. działając wspólnie i w porozumieniu w krótkich odstępach czasu z góry powziętym zamiarem skradli z zaparkowanych samochodów gotówkę i karty płatnicze, a następnie wprowadzili w błąd pracownika sklepu twierdząc podczas zakupów że karty którymi płacą są własnością jednego z nich.

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży i oszustw za co kodeks karny przewiduje do 8 lat pobawienia wolności.

rsz.