Cztery osoby poszukiwane zatrzymane jednej doby - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Cztery osoby poszukiwane zatrzymane jednej doby

Data publikacji 07.09.2017

Policjanci z Mokotowa w efekcie podjętych czynności tylko jednej doby zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez organy ścigania za różne przestępstwa i wykroczenia. Dwóch mężczyzn i kobieta decyzją sądu zostali już przewiezieni do najbliższego zakładu karnego celem odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności. Jedna z osób po wpłaceniu zasądzonej grzywny została zwolniona.

Do zatrzymania 22-letniej Magdy B., 42-letniego Norberta W., 65-letniego Andrzeja B. i 35-letniego Dariusz N. doszło w miniony wtorek w różnych miejscach na terenie Mokotowa. Zatrzymań między innymi w efekcie zleconych przez oficera dyżurnego interwencji dokonali policjanci z wydziału prewencji, wydziału wywiadowczo-patrolowego oraz wydziału kryminalnego.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się że osoby te są poszukiwane do różnych przestępstw i wykroczeń przez Sądy w Warszawie, Płocku i Wrocławiu.

Zgodnie z nakazami dwóch mężczyzn i kobieta zostali już umieszczeni w zakładach karny w celu odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności. Trzeci z mężczyzn po wpłaceniu grzywny został zwolniony.

rsz.