Aktualności

UKRADŁ ELEKTRONARZĘDZIA Z BUDOWY NA KTÓREJ PRACOWAŁ

Data publikacji 04.08.2017

Policjanci wydziału mienia mokotowskiej komendy kilka dni po zgłoszeniu dokonali zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o kradzież elektronarzędzi z budowy o łącznej wartości około 4500zł. Remigiusz Z. lat 39 wpadł w ręce policjantów w mieszkaniu. Został przewieziony do komendy gdzie usłyszał zarzuty. Za ten czyn odpowie przed Sądem.

Kilka dni temu do mokotowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży elektronarzędzi z budowy o wartości około 4500zł. Jak ustalili policjanci wydziału mienia zwiazek z tym przestępstwem mógł mieć pracownik Remigiusz Z.

Funkcjonariusze w trakcie czynności operacyjnych ustalili aktualne miejsce pobytu podejrzewanego mężczyzny, a nastepnie dokonali kontroli mieszkania, w którym zastali 39-latka. Podczas przeszukania nie znaleźli skradzionych przedmiotów.

Zatrzymanego mężczyznę przewieźli do komendy gdzie usłyszał zarzuty. Meżczyzna tłumaczył mundurowym, że skradziony sprzęt sprzedał nieznanej osobie,  natomiast pieniądze wydał na bieżące wydatki. Teraz za ten czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat.

 

MB.