Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Został zatrzymany gdy przyszedł z wizytą do ojca

Data publikacji 16.06.2017

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 38-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed odbyciem kary 3 lat pozbawienia wolności za włamania, których dopuścił się w przeszłości. Policjanci ustalili, że Jan B. może odwiedzić swojego ojca na warszawskim Mokotowie. Kiedy przyszedł z rodzinną wizytą został zaskoczony przez funkcjonariuszy. Najpierw trafił do policyjnej celi, a później do zakładu karnego.

W 2009 roku mokotowski sąd skazał 38-latka na 3 lata bezwzględnej kary pozbawienia wolności za włamania. Od samego początku Jan B. nie miał zamiaru zgłosić się do zakładu karnego, żeby odbyć wyrok i zaczął się ukrywać. W 2014 roku został za nim wydany list gończy.

Policjanci ustalili, że ukrywający się mężczyzna może odwiedzić swojego ojca zamieszkującego na warszawskim Mokotowie i postanowili złożyć mu wizytę. 38-latek był bardzo zaskoczony obecnością funkcjonariuszy.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili go w policyjnej celi, skąd trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 3 lata.

rk