Tymczasowy areszt dla handlarza narkotyków - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Tymczasowy areszt dla handlarza narkotyków

Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić 32 – latek zatrzymany przez kryminalnych z mokotowskiej Policji. Artur P. zajmował się dystrybucją marihuany oraz innych środków psychoaktywnych. W jego samochodzie oraz mieszkaniu policjanci znaleźli pół kg marihuany, 30 tabletek oraz znaczne ilości gotówki świadczące o czerpaniu zysku z tego procederu. Na wniosek policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt.

Podczas pracy operacyjnej  policjanci ustalili, że Artur P. może zajmować się rozprowadzaniem narkotyków. Kontrola jego samochodu potwierdziła ich ustalenia. W jego osobowym fordzie znaleźli 98 gram marihuany. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli jeszcze ponad 400 gram nielegalnego suszu, 30 tabletek o właściwościach psychoaktywnych oraz gotówkę w kwocie ponad 36 tys. zł. 32 - latek trafił do policyjnej celi, natomiast narkotyki i pieniądze do depozytu jako dowód w sprawie.  

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty  posiadania oraz handlu narkotykami. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd postanowił aresztować go na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.  

 

rk