Obchody Dnia Kobiet w mokotowskiej komendzie - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Obchody Dnia Kobiet w mokotowskiej komendzie

Data publikacji 08.03.2017

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone w dniu 8 marca. Panowie wręczają wtedy znajomym kobietom – matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. O policjantkach i pracownicach cywilnych Komendy Rejonowej Policji Warszawa II nie zapomniała również kadra kierownicza. Wszyscy życzyli Paniom samych pomyślności i radości nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym.

To, że kobiety w pełni realizują się w wykonywanej przez siebie pracy w policji wiemy nie od dziś. Ich rzetelność oraz dokładność potwierdzane i udowadniane są każdego dnia. Nie przez przypadek zajmują więc w policji odpowiedzialne i kierownicze stanowiska, a ich praca jest doceniana przez przełożonych. To one przy boku swoich kolegów pracują z groźnymi przestępcami, służą obywatelom w dzień i w nocy, osiągając przy tym bardzo dobre rezultaty.  

Dzisiaj w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II odbyło się uroczyste spotkanie kadry kierowniczej z policjantkami i pracownicami tutejszej jednostki.  Szef mokotowskiej policji mł.insp. Jacek Herner wraz z I Zastępcą podinsp. Mariuszem Idźkowskim złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracującym Paniom. Każdej wręczyli symboliczną różę. Kadra kierownicza w miłej atmosferze prowadziła rozmowy ze  wszystkimi kobietami o codziennym trudzie w wykonywaniu obowiązków służbowych.

To była doskonała okazja, aby porozmawiać z kadrą kierowniczą mokotowskiej policji. Ciężka praca i związany z nią brak czasu nie pozwalają na częstsze organizowanie takich spotkań. Dlatego Dzień Kobiet był wyśmienitą okazją, aby w tak zaszczytnym gronie spotkać się w mokotowskiej komendzie i choć na chwilę oderwać się od codziennych zmagań.

 

mb.

  • Spotkanie z okazji Dnia Kobiet
  • Składanie życzeń
  • Składanie życzeń
  • Składanie życzeń
  • Składanie życzeń