Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z mieszkańcami osiedla Służew nad dolinką

Data publikacji 16.02.2017

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem oraz kilka rad jak ustrzec się przed oszustami podającymi się za policjanta lub funkcjonariusza CBŚ to min. główne tematy jakie wczoraj omawiali funkcjonariusze z Mokotowa na spotkaniu z mieszkańcami spółdzielni mieszkaniowej „Służew nad dolinką”. W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KRP Warszawa II podkom. Iza Parzyszek, Pan Marcin Prochot z Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Dzielnicy Mokotów, dzielnicowi, funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz przedstawiciele i mieszkańcy spółdzielni.

 

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Wydziału Prewencji Komendy Rejonowej Policji Warszawa II i Biura Bezpieczeństwa i  Zarzadzania Kryzysowego Dzielnicy Mokotów. W trakcie spotkania omówiono problemy związane z porządkiem publicznym w tym rejonie oraz przedstawiono założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Była też okazja, aby funkcjonariusze przekazali zgromadzonym mieszkańcom osiedla jak ustrzec się przed włamaniem do mieszkania oraz przypomnieli o metodach działania oszustów podających się „za policjanta”. Tego typu spotkania będą kontynuowane w innych spółdzielniach mieszkaniowych na terenie naszych dzielnic a każdy z jego uczestników na zakończenie otrzyma ulotki informacyjne.

 

jb

  • Spotkanie z mieszkańcami osiedla Służew nad dolinką
  • Spotkanie z mieszkańcami osiedla Służew nad dolinką
  • Spotkanie z mieszkańcami osiedla Służew nad dolinką