Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy zatrzymał podejrzanego o uszkodzenie

Data publikacji 15.02.2017

Dzielnicowy z Mokotowa rozwiązał sprawę uszkodzenia mienia. Maciej L. trzykrotnie w krótkich odstępach czasu przebił opony w skodzie. Kilka dni temu 44-latek został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty karne. Wkrótce sprawa jego trafi do sądu.

Do Komendy przy ul. Malczewskiego w krótkich odstępach czasu zgłaszał się pokrzywdzony i składał zawiadomienia o uszkodzeniu jego samochodu. Nieznany sprawca w listopadzie, w grudniu ubiegłego roku oraz na początku stycznia tego roku przebił opony w zaparkowanej pod blokiem skodzie.

Wszystko wskazywało na to, iż czynu tego mogła dokonywać ta sama osoba. Dzielnicowy z tego rejonu analizując zdarzenia oraz znając ich okoliczności ustalił, że związek z tym może mieć 44-letni mieszkaniec dzielnicy. Policjanci zatrzymali Macieja L. w momencie kiedy podczas obchodu rejonu zauważyli go w rejonie ulicy Czerniakowskiej. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty karne. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

jb