Bezpieczne ferie na Mokotowie - Aktualności - KRP II – Mokotów, Ursynów, Wilanów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie na Mokotowie

Data publikacji 15.02.2017

W ramach akcji „Zima w mieście” mokotowskich policjantów odwiedziły dzieci ze szkoły podstawowej nr. 300. Pokaz policyjnego sprzętu, radiowozu oraz zwiedzanie komendy to tylko niektóre z atrakcji, przygotowane dla nich przez funkcjonariuszy. Wizyta w komendzie była dla stróżów prawa nie tylko okazją do zaprezentowania swojej pracy, ale przede wszystkim przypomnienia najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Policjanci z Mokotowa chętnie spotykają się z dziećmi, aby przypomnieć im bezpieczne i prawidłowe zachowania w różnych sytuacjach. W jego ramy wpisuje się również akcja "Zima w mieście". Kilka dni temu mundurowi spotkali się z dziećmi, ze szkoły podstawowej z Wilanowa.

Policjanci przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Maluchy miały okazję obejrzeć radiowóz, pomieszczenia dyżurnego, a także przekonać się, na czym polega praca operatora miejskiego monitoringu. O swojej pracy opowiedział również policyjny technik, który pokazał jaki sprzęt stosuje w swojej pracy. Największą atrakcją okazało się odbicie linii papilarnych.

 

jb

  • Zajęcia edukacyjne
  • Zajęcia edukacyjne
  • Zajęcia edukacyjne
  • Zajęcia edukacyjne
  • Zajęcia edukacyjne