Aktualności

Święto pracowników Policji w mokotowskiej Komendzie

Data publikacji 14.11.2017

Wczoraj punktualnie o godzinie 14:00 w sali odpraw naszej jednostki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającego na 11 listopada. Z tej okazji Komendant Rejonowy Policji Warszawa II podinsp. Mariusz Kaszowicz podziękował wszystkim zgromadzonym i złożył najlepsze życzenia cywilom pracującym w naszej jednostce. Nie zabrakło również pisemnych podziękowań i gratulacji oraz słodkiego upominku.

11 listopada przypadła kolejna już rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzień ten został także ustanowiony Dniem Służby Cywilnej. Wczoraj o godzinie 14:00  z tej okazji w sali odpraw naszej jednostki Komendant Rejonowy Policji Warszawa II podinsp. Mariusz Kaszowicz   wraz ze swoim zastępcą podinsp. Mariuszem Idźkowskim oraz kadrą kierowniczą podziękował za pracę i zaangażowanie w realizację zadań służbowych pracownikom cywilnym policji. Wszystkim złożył najlepsze życzenia wręczjąc także pamiątowe dyplomy jak również drobne, słodkie upominki.

rsz.

 

  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II
  • Święto Służby Cywilnej w KRP Warszawa II