Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sukces w prestiżowych zawodach wilanowskiego policjanta

Data publikacji 01.11.2013

Młodszy aspirant Sebastian Garbień, wilanowski policjant i zawodnik brazylijskiego jiu-jtsu zdobył tytuł w prestiżowych zawodach. To wyróżnienie jest ukoronowaniem jego ciężkich treningów, ale również potwierdzeniem tego, że w życiu warto mieć pasję. Na co dzień Sebastian jako funkcjonariusz pracuje w wydziale prewencji wilanowskiego komisariatu

Sebastian Garbień rozpoczął swoją przygodę ze sportem w wieku 18-lat. Jednak dwa lata temu zachwyciło go brazylijskie jiu-jtsu (BJJ), czyli brazylijska sztuka walki wywodząca się z ju-jitsu, zapasów i judo, która wyróżnia się naciskiem na walkę w parterze i rozpoczął treningi w warszawski klubie „Copacabana” Zaangażowanie i oddanie szybko zaowocowały sukcesami. To tylko był dowód dla Sebastiana, że warto robić to co się lubi i jeszcze mieć z tego satysfakcję. 26 października w Warszawie na Hali Sportowej OSiR Bemowo odbył się kolejna edycja eliminacji europejskich do kwietniowych finałów prestiżowego turnieju World Pro Jiu-Jitsu rozgrywanych w Abu Dhabi, gdzie Sebastian pokonał wielu zawodników ze świata i w swojej kategorii(powyżej 100 kg, niebieskie pasy) zajął III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.