Aktualności

Zadowolona mieszkanka Mokotowa wyraziła pochwałę wobec dzielnicowego

Data publikacji 17.08.2021

Mieszkanka jednego z budynków przy ulicy Racławickiej na warszawskim Mokotowie borykała się od jakiegoś czasu z uciążliwymi zachowaniami sąsiadów. Mieszkająca za ścianą rodzina nie stroniła od alkoholu, głośnych zachowań i zakłóceń ciszy nocnej. Na prośbę mieszkanki sprawą zajął się dzielnicowy Marcin Nowicki. Podjęte przez niego działania doprowadziły do tego, że sąsiedzi zobowiązali się do zachowania zgodnego z zasadami współżycia społecznego. Awantury i kłótnie ustały, co spowodowało, że sąsiadom żyje się po prostu lepiej.

Zadowolona mieszkanka skierowała pochwałę do Kierownika Rewiru I  Dzielnicowych Wydział Prewencji KRP Warszawa II st.asp. Marty Bejer, o następującej treści

„Szanowni Pani,

Pragnę złożyć na Pani ręce pochwałę dla Dzielnicowego mł. asp. Pana Marcina Nowickiego z Rewiru I Dzielnicowych Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Po zgłoszeniu przez mnie problemu uciążliwego sąsiedztwa (polegającego na regularnych libacjach alkoholowych zakłócających ciszę nocną) Pan Marcin Nowicki podjął niezwłocznie próbę wyjaśnienia sprawy. Dzięki Jego zaangażowaniu i szybkiej interwencji sytuacja uległa znaczącej poprawie.

Jestem wdzięczna za okazaną pomoc, życzliwość i zainteresowanie tym bardziej że zdaję sobie sprawę, jak trudną pracę i wiele poważniejszych problemów do rozwiązania mają Państwo na co dzień.

Jeszcze raz dziękuję – dzięki takim funkcjonariuszom jak Pan Marcin Nowicki, my, obywatele możemy czuć się bardziej bezpiecznie w dzisiejszych trudnych czasach.

Z wyrazami szacunku,

Anna”

Dziękujemy serdecznie za sowa uznania i życzymy spokoju oraz wszystkiego co najlepsze.

podkom. Robert Koniuszy