Aktualności

Uroczysta zbiórka z okazji powołania Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Ursynów

Data publikacji 02.04.2021

Podczas uroczystej zbiórki Komendant Rejonowy Policji Warszawa II młodszy inspektor Mariusz Kaszowicz w obecności delegacji reprezentującej kadrę kierowniczą ursynowskiego Komisariatu Policji wręczył podkomisarzowi Krzysztofowi Paskowi rozkaz personalny o powołaniu go na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Ursynów. Komendant życzył nowemu szefowi ursynowskiej jednostki Policji wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów zawodowych i prywatnych, wyrażając zadowolenie z dotychczasowej, owocnej współpracy.

Spotkanie rozpoczęło się od meldunku, który złożył dowódca zbiórki nadkomisarz Marcin Ptaszek. Następnie Zastępca Naczelnika Wydziału Ogólnego komisarz Monika Witek odczytała Rozkaz personalny podpisany przez Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II o powołaniu podkomisarza Krzysztofa Paska na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Ursynów.
Po odczytaniu treści rozkazu Komendant Rejonowy Policji Warszawa II młodszy inspektor Mariusz Kaszowicz wręczył go podkomisarzowi Paskowi, zabierając jednocześnie głos.

Komendant Kaszowicz powiedział, że współpracuje z obecnym Komendantem ursynowskiego Komisariatu Policji od 2017 roku. Wówczas Krzysztof Pasek był Naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu. Od samego początku był bardzo zadowolony z jego rzetelności, profesjonalizmu, oraz skuteczności podkomisarza Paska. Jego podejście do przełożonych oraz współpracowników zawsze cechowało się spokojem i wysoką kulturą, a decyzję, jakie podejmował, były trafne i zgodne z bieżącymi potrzebami.

Komendant wyraził przekonanie, że dalsza współpraca nadal będzie układała się na bardzo dobrym poziomie, tym bardziej że obecny szef ursynowskiej jednostki Policji doskonale radził sobie na każdym stanowisku służbowym, które zajmował i wszędzie dał się poznać jako dobry policjant i przełożony umiejący zjednać sobie zaufanie przełożonych oraz podległych służbowo policjantów i pracowników cywilnych.
Komendant Rejonowy Policji życzył Komendantowi Komisariatu Warszawa Ursynów dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych. Jednoczesnej wręczył mu symboliczny długopis.
Krzysztof Pasek podziękował za zaufanie, jakim został dotychczas obdarowany, deklarując, że dołoży wszelkich starań, aby współpraca z przełożonymi oraz policjantami, jak i pracownikami cywilnymi w dalszym ciągu układała się bardzo dobrze.

Po uroczystej zbiórce Komendant Rejonowy przyjął meldunek o jej zakończeniu od Dowódcy ceremonii. Na tym uroczystość zakończono.

mł.asp. Iwona Kijowska